623ZOBRAZENÍ

 
Ak sú vlasy korunou krásy, mali by sme im dopriať kráľovskú starostlivosť. Celkový dojem vhodne vybraného oblečenia alebo líčenia môže ľahko pokaziť fakt, že sú vlasy príliš suché, príliš odfarbené, príliš mastné alebo príliš rozštiepené. Skúste aspoň tri rady z uvedených tipov pravidelne dodržiavať a vlasy sa Vám určite odvďačia.


1. Zmiešajte pol litra piva a vlažnú vodu, presprejujte vlasy a po 20 minútach zmyte. Ak budete postup pravidelne dodržiavať, Vaše vlasy získajú pevnosť a budú žiariť.

2. Doprajte Vaším končekom pravidelne olivový olej a zabránte tak štiepeniu.

3. Uvarte žltú cibulu, nechajte vychladiť a vodu opláchnite blond vlasy. Ideálne pre zvýšenie lesku! Odvar nepáchne a nezanecháva ani nepríjemnú vôňu vo vlasoch.

4. Ďalším tipom pre zvýšenie lesku je pridanie medu do Vášho kondicionéru.

5. Zvýraznite tmavú farbu zmiešaním jedného vrecúška šalviového a čierneho čaju s litrom vody a pridajte 2 polievkové lyžice ovocného octu. Používajte pravidelne!

6. Použite kokosový olej ako šampón pre hydratáciu, zvýšenie lesku a hebkosti.

7. Orechy pomeľte a varte v horúcej vode. Vychladnutú zmes aplikujte na vlasy a nechajte dvadsať minút pôsobiť. Vhodné pre zvýšenie lesku hnedých vlasov.

8. Zalejte mätu vodou a priveďte do varu, nechajte vychladiť a preceďte. Po hodine pridajte lyžicu jablčného octu a opláchnite si zmesou umyté vlasy.

9. Na lámavé vlasy používajte produkty, ktoré obsahujú arganový olej alebo jeho zmes, v ktorej vlasy umyte.

10. Ak fénujete vlasy, kupujte fén, ktorý má funkciu fénovania studeným vzduchom. Vlasy nie sú natoľko namáhané ako pri bežnom fénovaní.

11. Používajte kvalitné kefy z diviačích vlasov, ktoré vlasy nielen rozčešú, ale aj odstránia nečistoty.