508ZOBRAZENÍ

Jablčný ocot

jablčný ocot je dokonale tonizuje pokožku a zároveň uvoľňuje svalové napätie. To tiež prispieva k zlepšeniu krvného obehu.Vezmite kus látky a navlhčite ho v jablčného octu. Potom priložte priamo na miestach, kde sú žilky, nechajte 20 minút pôsobiť. Ak tak urobíte tento postup na dennej báze, z výsledku budete príjemne prekvapení: oni sa rozjasnia a prakticky zmiznú.

Spať s nohami ľahko zdvihnutými

To neznamená, že ich budete musieť mať až na strope. Stačí ich mať zdvihnuté trochu, dávať pod nohy, napríklad vankúš. Takže sa vám výrazne uľahčí obeh krvi v nohách a tým zabrániť tvorbe žiliek. Vynikajúca prevencia problému.

Nezabudnite na antioxidanty

Skúste každý deň vypiť pohár čerstvých pomarančov, grapefruitu, alebo paradajkovej šťavy. To je užitočné vo všetkých ohľadoch. Koniec koncov, antioxidanty, ktoré sú v nich obsiahnuté vo veľkom množstve, sú veľmi dôležité na zlepšenie krvného obehu , saturáciu kyslíkom v krvi a zvýšenie vitality.

 Tiež pite šťavy z ovocia, ako sú maliny, kiwi, citrón, jahody.

Studená kúpeľ nôh

Je to veľmi efektívna, ak ju pravidelne uskutočňujete. Stačí  vám na to 5 minút denne. Takto môžete odstrániť zápal žíl – nebudú tak jasné a budete mať zlepšenie krvného obehu. A samozrejme, cítiť sviežosť a ľahkosť v nohách čo je veľmi pekné. Odporúčame, aby ste si na to zvykli každý deň.

Na prvý pohľad tieto tipy sú veľmi jednoduché. Ale verte mi, žebudete mať z nich pozoruhodný efekt! Čoskoro sa vaše nohy budú  pôvodne krásne .