595ZOBRAZENÍ


Určité zmeny, a to nielen vo vašej nálade a rozpoložení, ale vo vlastnom organizme nie je vždy dôkaz o prípadných chorobách. Dôvodom zmeneného zdravotného stavu, môže byť aj tehotenstvo. Nebudeme písať dlhý zoznam, na každej žene sa podpíše na jej tele narodenie nového života.

Každá má úplne iné telo, zdravie, organizmy, a dokonca aj banálne oneskorený menštruačný cyklus, ktorý môže byť indikátorom tehotenstva, ale naopak jeho prítomnosť a pravidelnosť môže číhať nebezpečenstvá mimomaternicového tehotenstva v skorých štádiách. Ak ste už v období, kedy nepochybujete, že ste tehotná nepochybne sa bude vaše telo trochu meniť.

Mnoho ľudí sa mylne domnievajú, že tehotenstvo – je kategorické odmietnuté väčšinu z toho, že ženy budú obmedzené v jedení, priberú, nebudú môcť chodiť na príjemné cvičenia a mnohé sa boja, že si nebudú môcť obliecť obľúbené džínsy a blúzky. Čo sa týka jedla, môžeme povedať, že neexistujú žiadne obmedzenia – je len malý časový limit, ktorý bude užitočný pre nastávajúcu matku a jej dieťa. Napríklad, odmietnutie pochybných produktov, polotovary s nízkym obsahom prírodných surovín a príliš veľa škrobnatých potravín v materstve. Hlavným dôvodom pre obmedzenie v potrave – exkluzívna výhoda všetkého, čo ide do vášho tela v priebehu tehotenstva. Pretože každý kus schválených potravín sa bude teraz deliť na dve časti, a vaše budúce dieťa by malo dostať užitočné živiny pre normálny vývoj a rast. Po prvé, potraviny by mali byť viac kalorické. Navyše nenarodené dieťa v určitých fázach rozvoja určitých orgánových systémov sú vytvorené, a to je dôležité. Jedlo by malo pomôcť, matke udržať svoju činnosť, výkonnosť, posilniť imunitný systém, ktorý je počas tehotenstva veľmi dôležitý. Musí obsahovať sadu niektorých stopových prvkov, vitamínov, minerálov, atď .. Správna výživa – je to tiež záruka, že sa vám neobjavia opuchy na nohách. Majú tendenciu byť akýmsi pokračovaním toxémie v priebehu tehotenstva u žien, ale v neskorších fázach v plodnom veku.

Tehotenstvo je samozrejme meniť tvar každej ženy, nie k lepšiemu. Opuchy k tomu tiež prispievajú. Ale mnohí sa čudujú, ako slávne supermodelky porodia tri deti, zostávaim telo po takomto stave telo krásne, štíhle, a naďalej  sa premáva na svetových módnych prehliadkach? Lekári, ktorí vedia, ako sa zbaviť opuchov počas tehotenstva, odporúčajú základné postupy, ktoré budú užitočné pre nastávajúcu matku a dieťa. Áno, obvyklá prechádzka po ulici sa stala pravidelnou.

Dobré je pre tých ktorí veria, že udržiavanie dobrej kondícii prispieva k pokračujúcej účasti v športe, a to aj počas tehotenstva . Ženy, ktoré aj naďalej pravidelne cvičia aj v neskorších štádiách tehotenstva, jednoducho udržiavajú svoje telo v dobrej kondícii. Všetky druhy kurzov pre tehotné ženy ako aerobik, plávanie, joga fitness, atď. Všetky tieto aktivity sú perfektnou odpoveďou na otázku, ako sa zbaviť opuchu.

Tehotenstvo – nie je diagnóza, ktorá vyzýva ukončenie cvičenia a vyvaliť sa na pohovke počas deviatich mesiacov. Tento spôsob opuchy len podporuje. To neznamená, že záťaž určená pre vás bude veľmi nudná a jednotvárna. Premýšľať o tom, ako použiť svoje telo ale v pokoji. A vaše dieťazostane zdravé a nebude ohrozené, stačia ľahšie pohyby.

Ako tehotná žena sa zbaviť opuchov?

Jedzte tvaroh, ktorý je bohatý na vápnik, je tiež užitočný ako liek na opuchy. Prispieva k urýchlené odstránenie nahromadenej prebytočnej tekutiny z tela. Elementárna spôsob, ako sa zbaviť opuchu – je znížiť spotrebu kvapalín.  Pripravte si na pitie brusnicový džús. Je bohatý na vitamíny, stopové prvky, dobrý od smädu.

Hoci jablká sú užitočný produkt, ale neodporúča sa ich jesť príliš veľa. Tie obsahujú kyselinu, ktorá sa hromadí v ženskom tele, čo spôsobuje akútny hlad.

Netrápte sa veľmi opuchmi a netýrajte telo, tým že tekutiny obmedzíte na mininum a budete dehydrované, snažte sa jesť správne potraviny a všetko s mierou. Tehotenstvo – to sú nádherné dni a mesiace. Spomeniete si neskôr na nepríjemné stavy, ktoré narúšali váš normálny spánok, ale to je nejaký dôvod, aby ste zakúsili veľa pozitívnych emócií v očakávaní, ako uvidí svetlo dlho očakávané a najobľúbenejšie baby!