107ZOBRAZENÍ


Zamysleli sa nad tým aj niektorí módni návrhári, napr. Tom Ford od Yves Saint Laurenta alebo Oscarde la Renta, a začali sa zameriavať na romantické detaily, akými sú goliere, krajky, priesvitné látky a tričká so spadnutými ramenami. Navzdory terajším drsnejším trendom našťastie dievčenské prvky nevymizli úplne. Stále sa ešte v obchodoch objavuje roztomilá ružová, kvetinové potlače,mašle, bodky a dievčenský strih šiat.

Je zvláštne, že ľudia stále čítajú romantické knihy o lásce a do kín chodia na zamilované filmy, ale napriek tomu sa sami obklopujú vecami úplne opačného radenia.

Veď aj jediná živá kvetina v spálni dokáže celú izbu povzniesť, hneď sa tam cítite lepšie. Nebojtesa kúpiť si pár krásnych sviečok, ktorých mäkké svetlo na vás dýchne trochou tajomstva a všetko okolo bude vyzerať o mnoho útulnejšie. A ako si tento život v dnešnom krutom svete trochu spríjemniť?

1) Miesto obyčajnej a strohej spodnej bielizne si doprajte luxus krajok. Okolie nebude nič tušiť, ale bude z vás vyzarovať lepšia nálada, vyššie sebavedomie a dobrý pocit sám zo seba.

2) Pod jednoduchú, jednofarebnú sukňu si skúste obliecť napríklad bodkované legíny v rovnakej farbe, urobí vás to viac dievčenskou a rozpustilou.

3) Naučte sa správne a striedmo kombinovať štýly. K nariasenej sukni, zdobenému topu alebo kväčšiemu množstvu šperkov sa skôr hodí hladký a jednoduchý účes a jemný make-up.

4) Nevyhýbajte sa priesvitným blúzkam, volánikom, čelenkám do vlasov a pastelovým farbám...

5) Na líca si bez obáv naneste trochu ružového zdravíčka, na pery ľahký lesk a nebráňte sa ani pozvoľným anjelským lokienkam. Ale dejte si pozor, aby ste nevyzerali ako pudlík.