302ZOBRAZENÍ


Niekedy môže byť hľadanie toho pravého náročné a môže trvať aj roky. Občas sa zase stane niečo, čo Vášmu vzťahu bráni sa rozvíjať. Takže, aký je vlastne ten recept na dokonalý vzťah? Ako viete, že osoba, s ktorou chodíte, je naozaj pre Vás tá pravá?

1) Vždy Vás chváli a hovori o Vašich úspechoch

Ak dostanete v práci lepšie miesto, alebo len napríklad vyhráte obyčajné lístky na koncert, nemôže odolať tomu, aby to všetkým veľkodušne oznámil, a to ešte pred tým, než vôbec začnete premýšľať o tom, či sa o tom zmienite Vy. Jednoducho je to kvôli tomu, že je to pre neho dôležité – naozaj dôležité.

2) Je Vaším rytierom aj po tých všetkých rokoch, čo ste spolu!

Aj keď už ste spolu dlhšiu dobu, stále je pre Vás ochotný urobiť také tie malé rytierske veci, ako napríklad to, že Vás odnesie na rukách až k dverám, pretože Vás bolia nohy z nosenia topánok na vysokom podpätku, a nemôžete už ujsť ani krok .

3) Nesnaží sa Vás zmeniť

Vie o Vašich chybách. Vie aj to, že ste neporiadnejšia  ako on a že máte vo veciach väčší bordel. Je vysporiadaný s tým, že chcete mačku, či iné zvieratko, alebo s tým, že neviete veľmi variť. Ale to všetko, a všetko ostatné, je pre neho úplne v poriadku.

4) Chýbate mu

Nie, nie je to len taká sladká prázdna frázička, ktorá sa vždy hovorí. Je to skutočná realita, ak ste sa navzájom nevideli dlhšiu dobu.

5) Môžete pred ním plakať, bez toho aby ste sa cítili trápne!

Vie, kedy sa má o Vás postarať či kedy potrebujete utešiť. Vždy Vás dokáže podporiť a dať Vám tú správnu radu, ktorú potrebujete počuť.