Notice: Undefined variable: ub in /home/sksw/web/freshup.sk/public_html/application/classes/stalk.php on line 146

Notice: Undefined variable: ub in /home/sksw/web/freshup.sk/public_html/application/classes/stalk.php on line 153

Deprecated: strripos(): Non-string needles will be interpreted as strings in the future. Use an explicit chr() call to preserve the current behavior in /home/sksw/web/freshup.sk/public_html/application/classes/stalk.php on line 153
Mix | FreshUp.cz

Atkinsonova diéta - Ako schudnúť navždy

Atkinsonova diétaAtkinsova diéta je diéta, ktorá je zameraná proti cukrom v strave. Cukry v strave ako vieme spôsobujú nadmernú tvorbu inzulínu. Tak môžu vzniknúť rôzne metabolické poruchy a tie často spôsobujú obezitu. Obezita je nebezpečná preto, lebo obrazne povedané obezita ..

Voľba je len a len na nás

Život stále prináša rôzne situácie, skúšky a udalosti, kedy sa musíme rozhodnúť, ako ďalej. Práve takýto „výber“ nám určuje smer , akým sa naše žitie bude ďalej uberať. A takto si svoje bytie deň čo deň sami „formujeme“, „ tvarujeme“, sme jeho tvorcami. No najmä ..

Deň diabetu si pripomína čoraz viac pacientov na celom svete

Každý rok si ľudia vo viac ako 130 krajinách sveta pripomínajú 14. november – Svetový deň diabetu. Dátum nie je vybraný náhodne – v teň deň v roku 1891 sa narodil kanadský fyziológ Frederic Grant Banting, jeden z hlavných objaviteľov inzulínu. V roku 1923 dostal za svoj objav ..