Základné cviky na získanie objemu svalov

Drepy sú považované za kráľa cvikov na priberanie sily a svalovej hmoty celého tela. Poviete si, že veď drepy vie robiť každý. Avšak drepy so záťažou, to je už niečo iné. Pri cvičení drepov s veľkou činkou sa zapája ohromné množstvo svalov nielen na nohách, ale aj na ..

Príznaky BPH (zväčšenej prostaty)

Benígna hyperplázia prostatySo všetkou pravdepodobnosťou nechcete tráviť veľa času premýšľaním o svojej prostate. Ale ak máte problémy s močením, vaša prostata môže byť to, čo vám bráni v noci spať. Benígne zväčšenie prostaty a hypertrofia / hyperplázia (známe tiež ako ..

Louis Vuitton a jeho jarné kúsky

Nebeská modrá postupne prechádzajúca v bielu a krémovú kombinovanú s klasickou čiernou a vrcholiacuv čokoládových tónoch hnedej, v takomto duchu sa niesla prehliadka, na ktorej značka Louis Vuitton predviedla svojich šesť desiatok jarných pánskych modelov. Niektoré kúsky boli ..

Prestaňte fajčiť s elektronickou cigaretou

Elektronická cigareta nie je len alternatívou ku klasickej cigarete. Ak sa chystáte prestať fajčiť, skôr sa vám to podarí s elektronickou ako klasickou cigaretou. Prečo je to ľahšie? Vo svojej elektronickej cigarete si môžete postupne znižovať obsah nikotínu, na ktorom vzniká ..

Zahrajte si super hry po nete

Počítačové hry V roku 1961 sa prvýkrát objavili počítačové hry v USA. Konkrétne sa o to postaral dnes už svetoznámy programátor Steve Russell, a to vďaka svojej hre Spacewar. Ďalší vývoj už na seba nenechal dlho čakať a následne začali vznikať rôzne hry na pc, ktoré sa ..