90 dňová rozlišovacia diéta- veľmi účinné

Veľmi účinná diéta, ktorá vám bez náhlych zmien v jedálničku pomôže schudnúť prebytočné kilogramy, detoxikovať organizmus a zrýchliť metabolizmus. Pomocou 90 dňovej diéty nezažijete jo-jo efekt ani nebudete vyhladovaní. Za 90 dní sa dá vďaka tejto diéta bezbolestne ..

Chcete schudnúť? Bicyklujte

Jedna z najlepších pohybových činností ak chcete schudnúť je bicyklovanie. Bicyklovanie je oveľa lepšie ako beh, pretože pri bicyklovaní nie sú kĺby až tak namáhané. Vďaka ľahkej jazde na bicykli môžete spáliť až 500 kalórií za hodinu v závislosti na vašej hmotnosti. ..

Ketónová diéta - Ako schudnúť navždy

Ketónová diétaKetónová diéta je postavená na tom, že sa nekonzumujú pri tejto diéte cukry, teda tá zložka potravy, ktorá dáva telu rýchlu energiu. Telo pre tento nedostatok rýchlej energie si hľadá energiu inde a teda v sebe. Preto telo začne hľadať energiu v tukoch, ale aj ..

Odvážne ženy sa farieb neboja!

Hra tieňa a svetlaMnoho kaderníkov i žien vyznáva pravidlo, že s príchodom jari a leta treba vlasy zosvetliť. Reprezentuje ho najmä stále populárny štýl tzv. Ombre hair a novinka vo farbení PER LUI.„Podstatou Ombre hair sú tmavé korienky a bledšie konce vlasov. Dajú sa s tým ..

Už ste skúšali tuhý šampón?

Ja by som ešte pred približne mesiacom-a-čosi na otázku v nadpise jednoznačne odpovedala "nie". Nemala by som ani poňatia, čo to vlastne je, ako to funguje a už vôbec by som tomu nedôverovala. Vďaka spolupráci s e-shopom bionatural.sk som však nabrala odvahu odhodlanie a na vyskúšanie ..

11 rád pre krajšie vlasy

Ak sú vlasy korunou krásy, mali by sme im dopriať kráľovskú starostlivosť. Celkový dojem vhodne vybraného oblečenia alebo líčenia môže ľahko pokaziť fakt, že sú vlasy príliš suché, príliš odfarbené, príliš mastné alebo príliš rozštiepené. Skúste aspoň tri rady z ..

NETRADIČNÝ A NÁDHERNÝ VRKOČ

Krásne dlhé vlasy! Je to sen každého dievčaťa … Raz som také dlhé vlasy mala. Aká škoda, že som nevedela , o takom skvelom spôsobe,ako zapliesť nádherný vrkoč .Tento vrkoč na dlhé vlasy , je veľmi jednoduchý, celý postup uvidíte na obrázkoch alebo videu . Ak je dĺžka ..